Múzeumbogarak sorakozó!

Múzeumbogár Klub - 2018 ősz

Feltöltve: 2018.09.07

2018. September 07. Friday 15:00 óra

A nyári vakáció sajnálatos elmúltával arra szeretném felhívni a tanévkezdés izgalmaitól egyébként is leterhelt figyelmeteket, hogy az új iskolaév kezdete véletlenségből egybeesik a múzeumbogár klub őszi idényének kezdetével!

Abban sincs semmi meglepő, hogy a Vasi Múzeumbogár Klub a 2018–19-es évadban is a szokásos időpontban, tehát péntekenként 15 órától tartja összejöveteleit.

Ebben a félévben, a múzeumbogár foglalkozások témái közt, ismét hangsúlyosan szerepel az ifjú tárlatvezetők tréningje, de tervezünk egész napos bringatúrát Szentgotthárd környékére, autóbuszos kirándulást Bécsbe egy-egy alkalmas szombati napon.
Izgalmasnak ígérkeznek a szombathelyi múzeumok csillagászattal kapcsolatos időszaki kiállításai, vagy a megújult Smidt Múzeum kimeríthetetlen kincsestára, amelyekben mindig akad lehetőség a játékos ismeretbővítésre.

Ha szeretnéd hetente újra és újra átélni a régésztábori foglalkozások remek hangulatát, legyél Te is a Vasi Múzeumbogár Klub tagja!

Találkozunk 2018. szeptember 7-én, 15 órakor a Savaria Múzeumban!
Téma: középkort idéző társasjáték